mersin-havas-saatleri-mersin-forum-havas-mersin-sayapark-havas

Mersin HAVAŞ Saatleri ve HAVAŞ’a Ulaşım

Mersinden Adana Havalimanına Mersin HAVAŞ servisleri ile ulaşmanız mümkün. HAVAŞ servisleri Mersin’de; Saya Park (Eski Kipa AVM), Mersin Forum AVM ve Tarsus’ta bulunmakta. Mersin HAVAŞ’a ulaşımınızı günün her saatinde bizimle yapabilirsiniz.

mersin-havas-saatleri-havas-taksi-mersin-forum-havas-saya-park-havas

Mersin HAVAŞ servis saatlerini HAVAŞ’ın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Servis saatleri sürekli güncellendiğinden yanlış bilgi almamanız için HAVAŞ’ın resmi internet sitesinden bilgi almanız en sağlıklısı olacaktır.  Burada Mersin HAVAŞ servis saatleri, mersin HAVAŞ saatleri, mersin HAVAŞ telefon numarası ve mersin HAVAŞ fiyatları hakkında net bilgiler alabilirsiniz. Bilmeyenler için hemen aşağıdaki butona basmanız yeterli olacaktır.

Gündüz HAVAŞ’a ulaşmak için çeşitli ulaşım olanaklarından faydalanabilirsiniz. Ama gece Havaş’a ulaşmak için şahsi arabanız yoksa veya kullanmak istemiyorsanız taksileri tercih etmek zorundasınız. Gece HAVAŞ servisine yetişmek için önceden bizden rezervasyon yapın. Gece istediğiniz zamanda kapınızda olalım. Böylece gece gece taksi aramak zorunda kalmazsınız.

mersin-havas-saatleri-mersin-forum-havas-mersin-sayapark-havas

İçindekiler

HAVAŞ Servisini Kaçırdım, Ne Yapmalıyım?

Adana havalimanına HAVAŞ servisiyle gitmeyi planladınız. Ama bavul hazırlım, çocuğu yedirim, şu diziyi de izlim, şu maça bakim derken servis saatini kaçırdınız. Eyvah eyvah uçağımı kaçırmak istemiyorum dediğinizi duyar gibiyim.

Neyse ki hızır gibi imdadınıza yetişen mersin taksi her zaman yanınızda unutmayın. Adana havalimanına ulaşmak için bizi tercih edin. Korkmayın öyle taksimetre ücretinin tamamını falan almıyoruz. Taksimetre ücretine bulunduğunuz yere göre en az %35 e varan indirim uyguluyoruz. Hadi hemen bize ulaşın, uçağınızı kaçırmayın.

Web sayfamızdan Adana havalimanı mersin forum arası taksi ücreti, adana havaalanı mersin sayapark arası taksi ücreti hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve indirim seçenekleri için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Mersin Taksi Durağı

Mersin şehir içi acil ihtiyaçlarınıza Mersin taksi çözüm sunmaktadır, gitmek istediğiniz noktaya en hızlı ve konforlu şekilde gitmeniz için profesyonel şekilde çalışmaktadır.  Siz telefon ile alınmak istediğiniz konumu belirttikten sonra size en yakın taksi tespit edilir ve sizin alınmak istediğiniz noktaya dakikalar içerisinde gönderilir. Dilerseniz kendiniz de https://www.mersintaksici.org/en-yakin-taksi/ web sayfamızdan size en yakın taksiyi çağırabilirsiniz.

Güvenli ve konforlu şekilde yolculuk yapmanız için araçlar düzenli şekilde çeşitli testlere tabi tutulmaktadır aynı zamanda müşterilerin rahat ve konforlu yolculuk yapmaları için araçlar düzenli olarak temizlenmektedir. Yolculuk sırasında sıkılmamanız için araç içerisinde günlük gazeteler ve dergiler bulunmaktadır. Hem yolculuk edip hem de araç içerisindeki gazete ve dergilerden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Yolculuk sırasında gitmek istediğiniz noktayı değiştirebilirsiniz ya da aracın sizi alması gereken yerden farklı bir yer belirtebilirsiniz. Bu gibi durumlarda erkenden belirtmeniz yararınıza olacaktır. Aksi takdirde ekstra bekletilmiş olacaksınız. Özel günlerinizde ya da sosyal etkinliklerinizde önceden taksi çağırabilirsiniz. Etkinliğiniz bitmesine yakın taksi gelerek sizi beklemeye başlayacaktır.

En Yakın Mersin Taksi Durağı

Mersin’de size en yakın taksi durağını arıyorsanız yapmanız gereken tek şey iletişim bölümünden bizlerle iletişim kurmak olacaktır. Tek telefonla size en yakın mersin taksi durağı ile iletişime geçilir ve hızlı şekilde bulunduğunuz adrese taksi gönderilir.

Mersin’e ister turizm ister iş amaçlı gelin hiç fark etmeksizin sabit tarife ücretleri ile istediğiniz konumdan istediğiniz konuma bırakılırsınız. Denize ya da güzel plaj, koylara gitmek için Mersin taksi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Siz tatilinizi yaparken en kaliteli ve deneyimli hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

İstediğiniz adrese bırakıldıktan sonra yine tekrar telefon ederek istediğiniz saatte alınmasını sağlayabilirsiniz. İş görüşmenize yetişmenizi ya da işinize geç kalmamayı istiyorsanız kısa sürede iş yerine ulaştıracak Mersin taksi ekibini aramanız yeterli olacaktır.

Mersin Taksi İletişim Numaraları

Taksi iletişim numaraları eskisi gibi işlememektedir artık. Siz ortak telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizlere en yakın taksi GPS üzerinden tespit edilir ve alınmak istediğiniz yere yönlendirilir. Sizi aldıktan sonra bırakılmak istediğiniz yere kısa sürede bırakmayı hedefler. Sadece kısa sürede değil aynı zamanda güvenli şekilde yolculuk etmenizi sağlar.

Güvenli bir yolculuk için araçlar düzenli olarak muayeneden geçilir ve yola çıkmadan önce aracın suyu ve yağı kontrol edilir. Temiz Mersin taksi telefon numarası arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Araçlara binen her yeni müşteriye temiz bir taksi hizmeti verilmesi için çalışanlar her müşteri sonrasında temizlik yapmaktadır.

Mersin taksi durağı artık tek telefon ile ulaşılacak kadar kolaydır. Ücretler artık durumlara ve saatlere göre değil kilometreye göre hesaplanmaktadır. Bunun için sayfamız üzerinde bulunan taksimetre ücret hesaplama kısmından alınmak istediğiniz yeri ve gitmek istediğiniz yeri belirtmeniz yeterli olacaktır.

Mersin Taksi

Mersin'in Her Yerinden Arayabilirsiniz. 0544 458 94 75. mersin taksi, mersin taksi numarası, mersin taksi durakları, mersin taksi telefon

Şimdi Ara

Mersin Taksi ile 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Adres : Menteş, 2556. Sk., 33150 Yenişehir/Mersin

Telefon : 0544 458 94 75

Mersin taksi, mersin taksi durakları, mersin göçmen taksi, tel:0544 458 94 75, mersin taksi, mezitli taksi, mersin üniversite caddesi taksi, mersin çiftlikköy taksi, mersin Yenişehir taksi, akkent taksi, menteş taksi, ellinciyıl taksi, mersin adana taksi, pozcu taksi, göçmen taksi, mersin taksi, acil taksi, taksi bul, mersin taksi çağır, mersin taksi, taksibul, taksi mersin, mersin taksi …